START LIST 2019

Total: 55

Name Sex Year Club Nationality Paid
Varga Miroslav Male 1968 Highland sport Czech Republic
Henych Tomáš Male 1979 Czech Republic
Dokoupil Petr Male 1977 Na konečné Czech Republic
Prášek Jiří Male 1968 OFBIKE SCOTT team Czech Republic
Hendrych Jaroslav Male 1975 Tri club Haven Česká Lípa Czech Republic
Bašek Václav Male 1974 Fan club Milešovka Czech Republic
Siegel Josef Male 1986 AC Choceň Czech Republic
Kuzma Jiří Male 1975 Czech Republic
Plachý Hynek Male 1975 TriAde Děčín Czech Republic No (750812)
Dragoun Petr Male 1979 ACTIVE TOUR CYKLING TEAM Czech Republic
Čuchal Petr Male 1980 MMB Třebenice Czech Republic
Francke Jan Venca Male 1984 Haven team Czech Republic
Cindr Martin Male 1983 AMULET ROHOZEC TEAM Czech Republic
Susserová Lucie Female 1976 TT Krušnoman Litvínov Czech Republic
Doškář Jakub Male 1988 MelCon Team Czech Republic
Děbnár Jan Male 1972 JK RACING Czech Republic
Řezníček Vladislav Male 1964 Sokol Bouzov Czech Republic
Soldátek Jaroslav Male 1995 Krušnoman TT Litvínov Czech Republic
Opolecký Martin Male 1984 Opolteam Czech Republic
Janouchová Jana Female 1963 3D Fitness Race Team Czech Republic
Plocek Lukáš Male 1990 ChaBrusiči Czech Republic
Beránková Libuše Female 1973 Glassman TT Teplice Czech Republic
Kohl Otakar Male 1979 Czech Republic
Čapek Lubomír Male 1974 KÚC Bikesport Ústí nad Labem Czech Republic
Kubera Petr Male 1979 Pivní strejc Czech Republic
Šádková Tereza Female 1973 Czech Republic
Dragan Michal Male 1988 Slovakia
Kočíb Pavel Male 1975 Krušnoman TT Litvinov Czech Republic
Schwarz Daniel Male 1977 IBA Czech Republic
Vinař Martin Male 1976 martin vinař s.r.o. Czech Republic
Kohout Václav Male 1974 Czech Republic
Skupień Tomáš Male 1974 Czech Republic
Kubín Tomáš Male 1975 Run4Fun Czech Republic
Kunčár Zdeněk Male 1973 Lanškroun Czech Republic
Hladík Josef Male 1970 Czech Republic
Bezyk Serhij Male 1980 Ukraine
Pazdera Lukáš Male 1986 Triatlon Team Příbram Czech Republic
Svatoň David Male 1977 TT3 sports Czech Republic
Vabroušek Petr Male 1973 Titan Trilife Zlín Czech Republic
Procházka Rostislav Male 1980 Czech Republic
Langhammer Tomáš Male 1971 Krušnoman TT Litvínov Czech Republic
Krůta Martin Male 1970 TT Příbram Czech Republic
Antalová Ladislava Female 1989 Koloshop Czech Republic
Galandr Daniel Male 1979 Winterman Extreme Triathlon Team Czech Republic
Černý Martin Male 1983 TITAN Trilife Zlín Czech Republic
Černecký Vladan Male 1974 Ústí nad Labem Czech Republic
Vrátná Alena Female 1965 Krušnoman Triatlon Team Litvínov Czech Republic
Ziechmann Marco Male 1974 Multisport LOS Germany
Beckert Erik Male 1966 BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden Germany
Jilek Ladislav Male 2018 Ladislav Jilek Czech Republic
Ziska Steffen (Gerhard) Male 1964 TV Dresden Germany
Rosenlund Jannick Male 1975 Jannick Rosenlund Denmark
Bueno Ariza Jose Moises Male 1981 Club Triatlon Torrox Spain
Sliwka Zenon Male 1979 Individual Czech Republic
Koehn Johannes Male 1987 JK Training & Coaching Germany