START LIST 2020

Total: 116

Name Sex Year Club Nationality Paid
Gottwald Jan Male 1980 Agentura 2G Czech Republic
Krůta Martin Male 1978 Matlákov Czech Republic
SLOT NUTREND SOUTEŽ Male 2019 Czech Republic
Štěpánek Martin Male 1981 ENDEKA BASSTA team Czech Republic
Opletalová Jana Female 1969 Czech Republic
Hurník Pavel Male 1965 Czech Republic
Vida Tomáš Male 1973 BETRI Czech Republic
Hromník Patrik Male 1973 Czech Republic
Machota Miroslav Male 1987 Czech Republic
Kasman Peter Male 1982 Triatlon Team Nereus Slovakia
Míl Petr Male 1971 R2 Czech Team Czech Republic
Petrák Tomáš Male 1975 MIKA TRAINING Czech Republic
Racek Tomáš Male 1981 IRON STARS BEROUN Czech Republic
Bělohlávek Tomáš Male 1977 RSS Czech Republic
Kolář Lukáš Male 1984 Czech Republic
Vlásek Michal Male 1989 CSG TRI Team Czech Republic
Galandr Daniel Male 1979 Winterman Xtreme Trithlon Team Czech Republic
Mužíček Pavel Male 1984 TTT Czech Republic
Pešadík Michal Male 1981 CSG TRI TEAM Czech Republic
BARBERAN POVEDA CRISTOBAL Male 1969 PIRENE XTREME TRIATLON Spain
Morávek Vladislav Male 1964 Rasaczek Borohrádek Czech Republic
Najman Jakub Male 1983 Pot a Krev Czech Republic
Ovsjannikov Michal Male 1966 Czech Republic
Selníková Anna Female 1994 ESC selnik Czech Republic
Janouchová Jana Female 1963 3D Fitness Race Team Czech Republic
Opolecký Martin Male 1984 Czech Republic
Neoral Jiří Male 1984 Czech Republic
Černoch Filip Male 1981 Běžecký klub Heřmanův Městec Czech Republic
Blaschke Karel Male 1985 Skialp nad Hrobem team Czech Republic
Ungerman Antonín Male 1978 TS SOKOL PODLÁZKY - DALOVICE Czech Republic
Zemančík Daniel Male 1970 Dachsman triatlon Czech Republic
Šubrt Michal Male 1971 BTfly Czech Republic
Vabroušek Petr Male 1973 Titan Trilife Zlín Czech Republic
Rakušan Vojtěch Male 1989 Czech Republic
Pavlíček Martin Male 1983 AC SPARTA PRAHA Czech Republic
Procházka Roman Male 1973 TRIMARNI Czech Republic
Tokarčík Dušan Male 1972 MŠK Kežmarok Slovakia
Kočíb Pavel Male 1975 Krusnoman TT Litvínov Czech Republic No (750913)
Francke Petra Female 1982 Haven team Czech Republic
Jílek David Male 1987 Titan Trilife Czech Republic
Číp Roman Male 1970 BeFit Club Příbram Czech Republic
Štefaničová Hana Female 1976 Cardiolab Czech Republic
Vojtěšek Zbyněk Male 1977 BudEx Czech Republic
Žolcer Michael Male 1989 Kalda team Czech Republic
Gebauer Roman Male 1964 Czech Republic
Dokoupil Petr Male 1977 Czech Republic
Moravec Pavel Male 1980 TC Dobruska Czech Republic
Stoklasa Michal Male 1984 Zubrohlava Slovakia
Dragan Michal Male 1988 Slovakia
Tejkal Šimon Male 2019 CSG TRI TEAM Czech Republic
Verner Luboš Male 1979 Verny Team Czech Republic
Skopal Rostislav Male 1976 VZS OSTRAVA Czech Republic
Beránková Libuše Female 1973 Glassman TT Teplice Czech Republic
Beňo Richard Male 1968 Czech Republic
Mour Michal Male 1976 Czech Republic
Kuzma Jiří Male 1975 Czech Republic
Rosenkranz David Male 1981 Triatlon Slaný Czech Republic
Wenzel Richard Male 1981 Czech Republic
Čapek Lubomír Male 1974 KÚC Bike Sport Ústí nad Labem Czech Republic
Čuchal Petr Male 1980 MMB Třebenice Czech Republic
Kurečka Radomír Male 1976 ISKAM Czech Republic
Řezníček Vladislav Male 1964 Sokol Bouzov Czech Republic
Kolomičenko Jakub Male 1988 TTT Czech Republic
Brenková Marie Female 1977 Brenci ULTRA&TRI Czech Republic
Cindr Martin Male 1983 AMULET ROHOZEC TEAM Czech Republic
Lollek Petr Male 1971 Sokol Troubelice Czech Republic
Hladík Josef Male 1970 Czech Republic
Procházka Rostislav Male 1980 Boršov nad Vltavou Czech Republic
Krejný Kamil Male 1977 Aktivit s.r.o. bike team Nový Bor Czech Republic
Bittner Miroslav Male 1973 TTT Czech Republic
Kubín Tomáš Male 1975 Run4Fun Czech Republic
Křefká Dagmar Female 1976 NAPOHODU!Bike team Píšť Czech Republic
Vaněk Jan Male 1983 SK ZŠ Jablonné v Podještědí Czech Republic
Jakubík Radek Male 1979 Czech Republic
Prášek Jiří Male 1968 Czech Republic
Plocek Lukáš Male 1990 Czech Republic
Skupieň Tomåš Male 1974 Plavecké sporty Šternberk Czech Republic
Varga Miroslav Male 1968 Highland sport Czech Republic
Macko Anton Male 2019 BETRI Czech Republic
Henych Tomáš Male 1979 Czech Republic
Horyna Vlastimil Male 1973 TJ Lokomotiva Nymburk Czech Republic
Bouřa Marek Male 1971 TTF Czech Republic
Kohout Václav Male 1974 Czech Republic
Pazdera Lukáš Male 1986 CSG TRI Team Czech Republic
Černecký Vladan Male 1974 Sport&Races Czech Republic
Barbořík Jan Male 1983 Fénix Sport Blansko Czech Republic
Jaroš Jakub Male 1985 Czech Tri K. Team Czech Republic
Konopa Rostislav Male 1974 Czech Republic
Šimková Barbora Female 1994 Triatlon Team Opava Czech Republic
Schloemer Karl-Heinz Male 1964 UHL Trucks Hemmingstedt Germany
Broux Jörg Male 1966 Jorg Broux Germany
Simun Peter Male 1981 Royal Slovakia
Jürgen Fais Male 1965 Triathlon Nonstop Köln Germany
Francke Jan Venca Male 1984 HAVEN Team Czech Republic No (840225)
Rosinský Daniel Male 1991 Tri 2 Fly Slovakia
Rondas Peter Male 1971 TRIBE Belgium
Martinez Martinez Juan Male 1970 Stadium Casablanca Mapei Spain
Ronzoni Alberto Male 1983 Beriv Multisport Italy
Klug Manuel Male 1990 Tri Schedina Austria
Batrakov Igor Male 1982 temptraining.ru Russia
Castrorao Daniele Male 1971 TCPA2 Triathlon team Italy
RENATO RENATO Male 1945 3 Life Italy
Duedahl Niels Male 1961 Svendborg Tri Klub Denmark
Schmidt Norbert Male 1985 Schmidt Norbert Hungary
Korf Prof. Dr. Tim-Nicolas Male 1980 Germany
Kovács István Male 1983 Hungary
Dostal Vaclav Male 1982 Czech Republic
Beckert Erik Male 1966 BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden Germany
Rosenlund Jannick Male 1975 Svendborg Triathlon Club Denmark No (750927)
Pavlík Miroslav Male 1964 MOUNTAINTIME team Czech Republic
Balog Zoltán Male 1979 Hungary
Riedmann Jana Female 1976 NLC United States (US)
Folden Tommy Male 1971 3 City Triathlon Sweden
David Izquierdo Male 1975 Pirene Xtreme Triathlon Spain
González Rodríguez José David Male 1972 Spain
Vargha Bálint Male 1970 Extrememan Club Hungary