Startliste 2020

Total: 90

Name Sex Year Club Nationality Paid
Vabroušek Petr Male 2020 Titan Trilife Zlín Czech Republic No (201123)
Skopal Rostislav Male 1976 VZS OSTRAVA Czech Republic No (760307)
Zemančík Daniel Male 1970 Dachsman triatlon Kunratice Czech Republic No (701010)
Pešadík Michal Male 1981 CSG TRI TEAM Czech Republic
Václavíková Hana Female 1964 KV Klíč Czech Republic No (640620)
Řezníček Vladislav Male 1964 Sokol Bouzov Czech Republic No (640909)
Hurník Pavel Male 1965 TT Opava Czech Republic No (651121)
Míl Petr Male 1971 BETRI Czech Republic No (710215)
Žolcer Michael Male 1989 Kalda team Czech Republic No (891010)
Plachý Zdeněk Male 1974 Nelahozeves Czech Republic
Nedvěd Milan Male 1978 HC Všelibice Czech Republic
Otáhal Jakub Male 1977 T.J. Sokol Šestajovice Czech Republic
Pavlíček Martin Male 1983 AC SPARTA PRAHA Czech Republic
Hanžl Michal Male 1974 Mika Training Czech Republic
Plocek Lukáš Male 1990 MikaTraining Czech Republic
Cindr Martin Male 1983 AMULET ROHOZEC TEAM Czech Republic
Wenzel Richard Male 1981 Czech Republic
Vokurka Pavel Male 1975 VOKOLOPOLE TRI TEAM Czech Republic
Kubín Tomáš Male 1975 Run4Fun Czech Republic No (750329)
Tejkal Šimon Male 1988 CSG TRI Team Czech Republic
Buchta Radomil Male 1958 Czech Republic
Petrák Tomáš Male 1975 MIKA TRAINING Czech Republic
Kepka Petr Male 1975 Czech Republic
Kramosil Petr Male 1979 TTT Czech Republic
Dokoupil Petr Male 1977 Czech Republic No (770113)
Henych Tomáš Male 1979 Czech Republic
Michalcová Anna Female 1986 HereToWin team Czech Republic
Rosenkranz David Male 1981 Triatlon Slaný Czech Republic
Labuda Tomáš Male 1996 Czech Republic
Kuzma Jiří Male 1975 Czech Republic
Kadorová Veronika Female 1989 Czech Republic
Skupień Tomáš Male 1974 Plavecké sporty Šternberk Czech Republic
Šťovíček Martin Male 1974 Joskatel Team Czech Republic
Pícha Václav Male 1984 Sport Mikulášovice Czech Republic
Kočíb Pavel Male 1975 Krušnoman TT Litvinov Czech Republic No (750913)
Kovar Mario Male 1974 Triatlon šaľa Slovakia No (741211)
Pivoňka Lukáš Male 1981 Czech Republic
Glaubauf Aleš Male 1989 Triatlon Slaný Czech Republic
Morávek Vladislav Male 1964 RasaCzek Borohradek Czech Republic
Plhal Vít Male 1981 Hadronový Kebule Czech Republic
Čapek Lubomír Male 1974 KÚC Bike Sport Ústí n/L Czech Republic
Beránková Libuše Female 1973 Glassman TT Teplice Czech Republic
Mozolak Adam Male 1979 Bezecky klub RTVS Slovakia
Svatoň David Male 1977 TT3 sports Czech Republic No (770911)
Schmidt Michal Male 1977 Hopman team Žatec Czech Republic No (770103)
Pýcha Zdeněk Male 1978 LINET Czech Republic
Pazdera Lukáš Male 1986 CSG TRI TEAM Czech Republic No (860429)
Čuchal Petr Male 1980 MMB Třebenice Czech Republic
Mlčochova Marcela Female 1970 Czech Republic
Procházka Rostislav Male 2020 Boršov nad Vltavou Czech Republic
Gottwald Jan Male 1980 Agentura 2G Czech Republic
Dostál Vašek Male 1982 Czech Republic
Šifta Petr Male 1976 Cyglisti Czech Republic
Bittner Miroslav Male 1973 TTT Czech Republic
Dvořáček Radek Male 1989 Be Fit Academy Czech Republic
Číp Roman Male 1970 Befit Energy Club Czech Republic
Svoboda Ondřej Male 1985 Czech Republic
Vaněk Jan Male 1983 TTC Postřelná Czech Republic
Štefaničová Hana Female 1976 Cardiolab Racing Team Czech Republic
Liviu Chirita Male 1982 Romania
Opolecký Martin Male 1984 Czech Republic
Věchet Ladislav Male 1970 Czech Republic
Krejný Kamil Male 1977 Aktivit s.r.o. Dachsman team Nový Bor Czech Republic
Varga Miroslav Male 1968 Highland sport Czech Republic
Frinta Kuba Male 1978 SK Svárov Czech Republic
Válek Jiří Male 1989 Czech Republic
Vaniš Zdeněk Male 1985 Czech Republic
Lopušný Patrik Male 1980 3NT trinititriathlonteam Slovakia
Beckert Erik Male 1066 BSG Ostsächsische Sparkasse Dresden Germany No (660819)
Rosinský Daniel Male 1991 Tri 2 Fly Slovakia
Wagner Matthias Male 1981 Triathlonverein Dresden Germany
Querfeld Mirko Male 1972 PSV Zittau / Team Erdinger Alkoholfrei Germany
Porat Alon Male 1986 Israel No (861007)
Troost Diederik Male 1975 TTT Netherlands
Opletalová Jana Female 1969 Czech Republic
Kasman Peter Male 1982 Triatlon Team Nereus Slovakia
Verner Luboš Male 1979 Verny Team Czech Republic
Korf Prof Dr Tim-Nicolas Male 1980 Germany
Broux Jorg Male 1966 NONSTOP KÖLN e.V Germany
Schlömer Karl-Heinz Male 1964 Karl-Heinz Schlömer Germany
Balog Zoltán Male 1979 Hungary
BARBERAN POVEDA CRISTOBAL Male 1969 SEGURAXTRI Spain
Dragoun Petr Male 1979 Petr Dragoun Czech Republic
Duedahl Niels Male 1961 Niels Duedahl Denmark
Bálint Vargha Male 1970 Hungary
Fais Jürgen Male 1965 Triathlon Nonstop Köln Germany
Tokarčík Dušan Male 1972 MŠK Kežmarok Slovakia
Vida Tomáš Male 1973 BETRI Czech Republic
Stoklasa Michal Male 1984 Zubrohlava Slovakia
Černecký Vladan Male 1974 Sport&Races Czech Republic