PARTNEŘI

GENERÁLNÍ PARTNER ZÁVODU
MALEVIL
www.malevil.cz
logo MALEVIL
NEWDAY
www.newday.cz

LOGO NEW DAY


GENERÁLNÍ PARTNER
MALEVIL
country style hotel & golf resort
www.malevil.cz
NEWDAY
team building & events agency
www.newday.cz

PARTNEŘI ZÁVODU:
O OBLEČENÍ ZÁVODNÍKŮ A FINISHERSKÉ DÁRKY SE STARÁ: 

Partner závodu WINTERMAN XTREME TRIATHLON, Společnost ATEX SPORTSWEAR je od roku 2017 dlouhodobým partnerem závodu a stará se tak svými funkčními oděvy o komfort závodníků.

ATEX SPORTSWEAR je  100 % česká společnost vyrábějící kvalitní sportovní oblečení v malých sériích pro mnoho sportovních odvětví. Oblečení vyrábí již více jak 20 let, a to výhradně v našich dílnách v České republice. Většina zákazníků je z České či Slovenské republiky, prudce však vzrůstá naše produkce směrem do Rakouska, Německa, Běloruska i dalších evropských zemí. Díky mnohaleté těsné spolupráci s mnoha špičkovými evropskými sportovci ATEX SPORTSWEAR dokáže vyhovět každému zájemci o kvalitní oblečení. I proto oblečení ATEX obléká česká reprezentace v biatlonu, veslování, triatlonu, severské kombinaci, bobu, snowboardcrossu, zápasu, běžeckém lyžování a dalších sportech.

V říjnu bude také zahájen prodej oficiální WM kolekce s cyklistickým, běžeckým a samozřejmě triatlonovým oblečením. Pokud máte zájem vytvořit unikátní kolekci pro svůj tým navštivte – http://www.atexsport.cz/cz/zakazkovavyroba. Společnost ATEX SPORTSWEAR Vám pro Váš tým vytvoří personalizovanou, unikátní kolekci.


Děkujeme státnímu podniku Povodí Labe pod vedením Jirky Macha za perfektní spolupráci a materiální zajištění startu WINTERMANA.

plalogo2001_color

Děkujeme městu Děčín za podporu závodu.


PRODUKTOVÍ PARTNEŘI:
g
110922_SLS3-logo
blue70 logo

 DOPORUČUJEME TRÉNINK NA WINTERMANA S PETREM VABROUŠKEM NA:

O OBČERSTVENÍ PO ZÁVODĚ A BĚHEM CEREMONIE SE V RESORTU MALEVIL POSTARALI TITO PARTNEŘI:

makro
bfs_volba_logo_curves_ok