NOVINKY

 

WINTERMAN 2020 je sice minulostí, ale my stále pracujeme na post-produkčních věcech, třídíme fotky a stříháme videa.
Tradičně i z letošního roku se můžete těšit nejen na klasický High light, ale i na krátkou reportáž vysílanou v České televizi.

Budeme Vás včas informovat, sledujte náš FB a IG.

REGISTRACE WM 2021

bude otevřena od

18. LISTOPADU 2020 ve 12:00 CET

LIMIT JE 130 STARTOVNÍCH SLOTŮ

součástí bude 5 slotů pro štafety

Těšíme se na Vás

 

 

A níže je pár reakcí od účastníků:

I just want to write to thank you both and all the rest of the Winterman team for putting on a fantastic event in very difficult circumstances. I absolutely loved it.
I have now done 21 long distance/extreme triathlon races including Norseman, Swissman, Celtman, Austria Extreme, Swedeman, Patagonman etc.  and  this was one of the most enjoyable and quite probably the best organised of all of them – although a team at Austria were also fabulous 😉      
Your marshalls were brilliant and super-friendly and the signage was unbelievably good. The swim was great fun. I loved the bike –  particularly once the fog lifted.  The run was lovely – I particularly enjoyed the trail and Jested parts.  
To arrange such a glorious sunset for the finish was truly unbelievable 😉
Thank you so much/ Děkuji mnohokrát  and please pass on my thanks to all those who helped – they were brilliant! 
All the best Nick 

Thank you so much!
Tears and shivers… You did an amazing job!
Ciao, Renato

Hello Winterman,
We would like to thank you for the great organization of the Winterman 2020 in these difficult times.  Thanks to you all we have enjoyed a great race in the beautiful scenery of the Czech Republic.  Perfect organisation and I will recommend the race to others.  Thank you also for the quick response to all our questions we had during the preparation.
Have a nice day, Peter

Wintermani pro Dětské kardiocentrum

Nedílnou součástí Wintermana je přímá podpora Dětského kardiocentra FN Motol.
V 6. ročníku vítězný David Jílek společně s organizátory předali prize money a výtěžek ze startovného štafet v podobě šeku na 200.000 Kč profesoru Václavu Chaloupeckému.
Bez kardiocentra v Motole by myšlenka Wintermana nevznikla a nám bylo velikou ctí, že si na nás pan profesor Chaloupecký opět udělal čas,“ prohlásila v cíli Daniela Pešková, která Wintermana spolu se svým mužem Vláďou a týmem dobrovolníků od počátku organizuje. Díky velkorysosti vítězů i všech startujících daroval Winterman Xtreme Triatlon kardiocentru za posledních 6 let už 700.000 korun.

WINTERMAN TRIATHLON 2020


ŘÍJEN 2020: COVID-19

Vzhledem k současným vládním opatřením v důsledku pandemie COVID-19 byl Winterman Xtreme Triathlon 2020 uzpůsoben v těchto bodech:

1. Ve veškerých vnitřních prostorách je Vaše povinnost nosit roušky – prosíme Vás, abyste to v rámci životnosti závodu respektovali
2. Zrušen povinný RACE BRIEFING bude nahrazen VIDEO RACE BRIEFINGEM dostupným závodníkům před závodem
3. Pro individuální dotazy bude vyčleněn venkovní prostor pro skupiny max.10 osob v den registrace (místo upřesníme při registraci):
– na Malevilu v pátek 9.10.2020 od 19:30 do 20:30 hodin
– v Děčíně 10.10.2020 od 15:00 do 18:00 hodin
4. V T1 dodržujte prosím 2m rozestupy, organizátor zajistí v prostoru registrace, T1, T2 a cíle dezinfekční prostředky
5. Na start se namísto hromadné dopravy závodníci musí dopravit svým vozem
6. Start bude probíhat ve vlnách, upřesníme při registraci
7. Pohyb závodníků a supportů v T1 a na startu je možný pouze v rouškách
8. V cílovém prostoru prosím respektujte rozestup 2m

Zdůrazňujeme povinnost nosit roušky ve veškerých vnitřních prostrách
Závod Winterman je součástí Mezinárodní Triatlonové Série – XTRI SERIES Závod se řídí mezinárodními pravidly triatlonu, který je jako sport registrován v České Unii Sportu, konkrétně ve svazu České Triatlonové Asociace.
Děkujeme za pochopení a respektování těchto pravidel

V KVĚTNU 2020:

Winterman v roce 2020 vypsal 5 unikátních míst pro štafety. Více informací pro zájemce najdete ZDE

Pravidla pro štafetový závod najdete ZDE.

Startovné štafet je v celé výši darováno do Dětského Kardiocentra Motol.

WINTERMAN XTREME TRIATHLON 2019

 

 

 

 

——————————————————————————

Je nám potěšením oznámit Vám nového partnera Winterman Xtreme Triatlonu. Předního evropského výrobce sportovní výživy s celosvětovým působením, letos oslavující 25 let na trhu a zažívající obrovskou expanzi –NUTREND ENDURANCE.
Letošní Wintermani se tak můžou těšit na startovní balíček v hodnotě 1.700Kč, obsahující vše potřebné pro dokonalý průběh závodu i trénink, dle doporučení Petra Vabrouška

Více:https://www.nutrend.cz/endurance-sports/c2/

———————————————————-

Je nám potěšením Vám oznámit nového partnera závodu WINTERMAN XTREME TRIATHLON. Společnost ATEX SPORTSWEAR se od roku 2017 stává dlouhodobým partnerem závodu a postará se tak svými funkčními oděvy o komfort závodníků. Závodníci se tak jako každý rok můžou i letos těšit na finisherské překvapení v podobě funkčního oblečení. Letos pod značkou ATEX  s unikátním designem závodu! V říjnu bude také zahájen prodej oficiální WM kolekce s cyklistickým, běžeckým a samozřejmě triatlonovým oblečením. Děkujeme společnosti ATEX za podporu – http://www.atexsport.cz/

———————————————————

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK:

https://www.facebook.com/czxtri

MŮŽETE NÁS NAJÍT TAKÉ NA K226:

https://www.k226.com/events/eventitem.aspx?id=1478